OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jak probíhá dlouhodobé výživové poradenství se mnou?

K vytvoření individuálního výživového plánu potřebuji na začátku detailně poznat Váš současný výživový stav. Minimálně jeden týden si proto  povedete záznam o stravování,  pitném režimu  a  Vaší pohybové aktivitě. Společně pak prozkoumáme Váš zdravotní stav,  stravovací a pohybové zvyklosti,  zkušenosti, představy a cíle. Vyplníte dotazníky dle ájurvédské typologie.  Zajímat mě bude Vaše krevní skupina a míra překyselení Vašeho organizmu.  Na diagnostickém přístroji InBody R20 změřím přesné složení Vašeho těla.

Na základě všech těchto údajů a především cíle, kterého chcete dosáhnout, Vám  vytvořím výživové doporučení šité na míru Vašemu tělu a jeho potřebám. Jeho součástí je kromě detailní vstupní analýzy doporučený energetický příjem, poměr jednotlivých živin, návrh optimální pohybové aktivity a konkrétních potravin, čajů, příp. potravinových doplňků. Součástí doporučení je přesný jídelníček včetně alternativ a receptů.

Při pravidelných setkáních Vás vždy znovu přeměřím na diagnostickém přístroji InBody R20, abychom zjistili pokroky a mohli dle dosažených výsledků upravit další postup.

Cílem je Vaše spokojenost se sebou a s novým životním stylem!

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.